Escobar Fold tanim klonem Samsunga Galaxy Fold

Roberto Escobar, brat sławnego handlarza narkotyków, zaprezentował składany smartfon Escobar Fold. Klon Samsunga Galaxy Fold będzie kosztował jedyne 350 dolarów.

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o Pablo Escobarze, czyli legendarnym narkotykowym bossie. Nie każdy natomiast wie, że Pablo ma brata Roberto, który nie ma jednak nic wspólnego z rodzinnym biznesem. Roberto prowadzi bowiem firmę Escobar Inc., która o dziwo działa na rynku urządzeń mobilnych.

W grudniu Roberto Escobar zapowiedział swój najnowszy składany smartfon o nazwie Escobar Fold. Urządzenie, które z wyglądu bardzo przypomina Samsunga Galaxy Fold oraz Huawei Mate X, ma niewątpliwą przewagę nad swymi rywalami w postaci ceny. Sprzęt będzie kosztował jedyne 349 dolarów, oferując przy tym całkiem niezłą specyfikację techniczną.

Escobar Fold

Urządzenie posiada bowiem 7,8″ składany wyświetlacz AMOLED, którego proporcje wynoszą 4:3, zaś rozdzielczość obrazu to Full HD+. Produkt ma Snapdragona 855 z 6 lub 8 GB pamięci RAM LPDDR4X oraz 126/512 GB pamięci użytkowej, rozszerzanej kartą microSD. Wyposażono go również w pięć aparatów fotograficznych. Trzy znajdują się na tylnym panelu i są to 12 MP główny sensor, 12 MP teleobiektyw oraz 16 MP soczewka szerokokątna. Nad ekranem jest jeszcze jedna soczewka 10 MP, natomiast dodatkowa z matrycą 8 MP znajduje się nad wyświetlaczem po złożeniu urządzenia.

Escobar Fold

Bateria tego modelu ma 4000 mAh, a dodatkowo obsługuje on dual-SIM, ma LTE, WiFi ac oraz USB-C. Systemem operacyjnym jest natomiast Android 10. Producent zapewnia też, że wyświetlacz chroniony jest specjalnym plastikiem, który skutecznie zabezpieczy go przed uszkodzeniami.

Jak donosi CNN, pierwsza partia Escobar Fold będzie liczyła 200 tys. sztuk, a więc dwukrotnie więcej niż początkowo planowano. Urządzenie pojawi się na rynku w marcu, ale już teraz smartfona można zamawiać na oficjalnej stronie producenta w cenie 349 dolarów.

Źródło

You may also like...