Funkcjonalny kontroler do gier dla iPhona od MOGA

MOGA to obecnie najbardziej znany producent kontrolerów do gier przeznaczonych dla urządzeń mobilnych, przeznaczonych dla graczy. Firma ma już na swym koncie kilka interesujących produktów, a teraz pracuje nad kolejnym padem przeznaczonym dla iPhona o nazwie MOGA Ace Power.

MOGA Ace Power to najnowszy gadżet tej firmy, projektowany specjalnie do współpracy ze smartfonami koncernu Apple. Nie da się nie zauważyć, że MOGA projektując ten kontroler wyraźnie inspirowała się najlepszym i najwygodniejszym aktualnie padem na rynku, pochodzącym od konsoli Xbox 360.

Jest on niemal identyczny z akcesorium stworzonym przez Microsoft. Również posiada dwa analogowe grzybki, wygodny D-Pad, a nawet przyciski funkcyjne w identycznym układzie i oznaczeniach jak w Xboksie 360. Aczkolwiek w nieco innej kolorystyce. Nie brakuje w nim także tzw., shoulderów z przodu urządzenia.

Co ważne kontroler posiada wbudowaną 1800 mAh baterię. Nie czerpie więc energii ze smartfona, jak ma to miejsce w przypadku innych tego typu padów, dlatego też nie skraca czasu zabawy. Cena i dostępność nowego pada nie zostały jeszcze ujawnione, ale w tej chwili jest to chyba najciekawszy tego typy gadżet.

MOGA Ace Power

MOGA Ace Power

Źródło: Twitter.com

You may also like...