Furiat zdemolował sklep Apple

Jeden z klientów koncernu Apple musiał być chyba bardzo niezadowolony z jakości produktów Apple. Wyładował bowiem swą frustrację w jednym z firmowych sklepów, demolując wystawiony tam sprzęt.

Wszyscy czasem jesteśmy niezadowoleni z jakości różnych produktów i czasem wyładowujemy na czymś swą wściekłość. Zwykle jednak robimy to w domowym zaciszu, niszcząc najwyżej swoją własność.Tymczasem być może z powodu niezadowolenia z jakości produktów marki Apple, pewien mieszkaniec francuskiego miasta Dijon, stał się gwiazdą internetu. Mężczyzna przybył bowiem do jednego z firmowych salonów amerykańskiego koncernu i zaczął demolować jego wyposażenie.

Jak widać na poniższych filmach, początkowo chodził spokojnie po salonie, oglądając różne produkty. W pewnej chwili coś w niego wstąpiło i zaczął rozbijać na ladzie iPhone’y oraz iPody Touc. Ochrona sklepu oczywiście natychmiast podjęła interwencję i wyprowadziła go z lokalu. Wandal próbował wprawdzie uciec, ale został zatrzymany przez policję i trafił do aresztu.

Nie wiadomo dokładnie co nim kierowało, ale działanie furiata było bez wątpienia bardzo efektowne.

Źródło: Lejsl.comYou may also like...