Futerał Spigen zlokalizuje zgubione słuchawki AirPods Pro

Spigen zaprezentował nowy futerał do słuchawek AirPods Pro. Gadżet nie tylko chroni przed uszkodzeniem, ale pozwala także zlokalizować je w przypadku zgubienia.

AirPods Pro to słuchawki bardzo małe, więc niezwykle łatwo jest je uszkodzić lub zgubić. Tymczasem w polskich sklepach model ten kosztuje 799 zł, więc jego strata byłaby szczególnie bolesna dla naszego portfela. Na szczęście na rynku dostępne są gadżety pozwalające je skutecznie chronić nie tylko przed uszkodzeniem, ale też zgubieniem.

Takim gadżetem jest najnowszy futerał opracowany przez firmę Spigen, jednego z najbardziej znanych producentów akcesoriów do smartfonów. Firma specjalizuje się w ochronnych futerałach do smartfonów, które bardzo skutecznie chronią je przed uszkodzeniami.

Jej nowy produkt zastępuje firmowy futerał dołączany przez producenta, oferując kilka dodatkowych funkcji. Oprócz ładowania słuchawek, dzięki solidnej obudowie chroni je także przed ewentualnymi uszkodzeniami.

To nie wszystko, gdyż wyposażono go również w wytrzymały karabińczyk, umożliwiający podczepienie słuchawek do plecaka lub paska. Gdyby jednak zdarzyło się nam przypadkiem je zgubić, to nie ma powodów do rozpaczy, gdyż futerał posiada także miejsce na AirTag, oferowany w polskich sklepach za 159 zł. Można w nim umieścić lokalizator i gdy zgubimy słuchawki, wówczas bardzo szybko je odzyskamy. Akcesorium przyda się również w przypadku ich ewentualnej kradzieży.

Futerał Spigen można zakupić na Amazonie w cenie 25 dolarów.

AirPods Pro

Źródło

You may also like...