Galaxy A10 będzie pierwszym smartfonem Samsunga z czytnikiem odcisków w ekranie

Samsung kontynuuje strategię wyposażania średnich smartfonów w nowoczesne rozwiązana. Galaxy A10 będzie jego pierwszym modelem z czytnikiem odcisków w ekranie.

Kilka miesięcy temu Samsung zapowiedział całkowicie nową strategię dotyczącą smartfonów z wyższych rejonów średniej półki. Producent zamierza bowiem wyposażyć modele z tego segmentu w funkcje, zarezerwowane dotąd dla flagowców.

Częścią nowej strategii będzie nadchodzący model Galaxy A10. Chińskie źródło przecieków MMDDJ twierdzi bowiem, że smartfon będzie pierwszym modelem tego producenta, który otrzyma czytnik odcisków palców wbudowany w wyświetlacz. Źródło nie zdradza wprawdzie żadnych bliższych informacji na ten temat. Ale wcześniej sugerowało również, że koreański producent pracuje nad jednym z modeli Galaxy A, który miałby dostać Snapdragona 845. Nie można więc wykluczyć, że będzie to właśnie Galaxy A10.

Oczywiście na chwilę obecną są to wyłącznie spekulacje. Za około dwa miesiące w Barcelonie odbędą się jednak targi Mobile World Congress 2019. Tam z pewnością dowiemy się więcej na temat nowego sprzętu Samsunga.

Galaxy A10

Źródło: Twitter.com

You may also like...