Galaxy A10s coraz bliżej premiery. Smartfon otrzymał kolejne certyfikaty

Galaxy A10s otrzymał kolejny certyfikat dopuszczający go do sprzedaży. Tym razem przyznała go Tajlandia, co oznacza iż premiera sprzętu jest już coraz bliżej.

Smartfon pojawił się w bazie danych National Broadcasting and Telecommunications Commission (NBTC). Znajdziemy w niej dwa warianty o rożnych oznaczeniach modelowych, mianowicie SM-A107F/DS oraz SM-A107F. Pierwszy to wersja Dual-SIM, natomiast druga to standardowy wariant wyposażony w obsługę jednego numeru.

NBTC nie zdradza żadnych szczegółów specyfikacji nowego modelu. Po nazwie możemy jednak wywnioskować, że będzie to odświeżona i lepiej wyposażona wersja modelu A10. Nieoficjalnie mówi się, że spore zmiany zajdą w kwestii aparatów. Z tyłu pojawi się bowiem podwójny moduł z pionowo umieszczonymi soczewkami. W obecnym sprzęcie użytkownik ma do dyspozycji tylko jedną kamerę.

Nowy model może też otrzymać większą baterię o pojemności 3900 mAh. Natomiast Geekbench sugeruje, że na jego pokładzie znajdzie się procesor MediaTek P22 z 2 GB pamięci RAM.

Nadal nie mamy jednak informacji kiedy Samsung Galaxy A10s trafi na sklepowe półki. Fanom marki pozostaje jednak mieć nadzieję, że producent nie każe im długo czekać.

Galaxy A10s

Źródło: 91mobiles.com

You may also like...