Najbardziej oczekiwane smartfony Samsunga poznamy 20 lutego

Samsung oficjalne potwierdził termin imprezy, na której zaprezentuje Galaxy S10 oraz Galaxy Fold. Firma zaplanowała ją na 20 lutego bieżącego roku.

Jednymi z najbardziej oczekiwanych produktów tego roku na rynku urządzeń mobilnych, są niewątpliwie nowe produkty Samsunga. Chodzi tu oczywiście o trzy modele z rodziny Galaxy S10 oraz pierwszy składany smartfon Galaxy Fold.

Szczególnie ten ostatni wzbudza duże zainteresowanie konsumentów, gdyż wytyczyć ma zupełnie nowy kierunek w tym segmencie rynku. Niestety wciąż niewiele na jego temat wiemy. Liczono wprawdzie, że producent pokaże go na CES 2019, ale firm ograniczyła się tylko do pokazu za zamkniętymi drzwiami. Coraz więcej wiemy natomiast o nowych flagowcach z rodziny Galaxy S. Najnowsze wieści sugerują bowiem, że najtańszy model będzie nazywał się Galaxy 10 E. W ten sposób producent wyraźnie da do zrozumienia konsumentom, że mają do czynienia z modelem budżetowym.

Na szczęście już wkrótce poznamy oba urządzenia w pełnej krasie. Według dziennikarzy Wall Street Journal, Samsung potwierdził, że 20 lutego odbędzie się w San Francisco impreza, na której pokaże swój najnowszy sprzęt. Pojawiają się również doniesienia, że składany smartfon może trafić do sprzedaży już na początku kwietnia, aczkolwiek producent nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Nie wiemy też jak ostatecznie nowy produkt będzie się nazywał. Rozważane są bowiem trzy koncepcje, mianowicie Galaxy Fold, Fold oraz Galaxy F.

Wygląda więc na to, że tegoroczna wiosna będzie bardzo gorąca. W tym czasie do sprzedaży trafią bowiem najbardziej oczekiwane urządzenia mobilne tego roku.

Galaxy Fold

Źródło: WSJ.com

You may also like...