Galaxy J5 (2017) coraz bliżej premiery

Samsung Galaxy J5 (2017) pojawił się w bazie danych amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności. Może to oznaczać, że kolejna generacja modelu Galaxy J5, już wkrótce pojawi się w sprzedaży.

Samsung oferuje kilka różnych linii smartfonów przeznaczonych dla klientów o określonych wymaganiach. Dla tych potrzebujących urządzeń ze średniej półki przeznaczona jest seria Galaxy J. Już wkrótce w sprzedaży pojawi się nowa wersja modelu Galaxy J5.

Dokładna data jego premiery nie jest na razie znana, jednak model ten został zauważony w bazie danych Federalnej Komisji Łączności, gdzie przechodzi proces zatwierdzania, Zwykle pojawia się tam tuż przed wprowadzeniem do sprzedaży, więc od momentu premiery dzieli go zapewne najwyżej kilka tygodni.

Z dotychczas opublikowanych przecieków wynika, że Galaxy J5 (2017) otrzyma procesor Exynos 7870, czyli układ zaprojektowany przez inżynierów Samsunga. Będzie on współpracować z 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej, choć nie wiadomo na razie czy będzie rozszerzalna.

Z pozostałych elementów wyposażenia wymienić można 12 Mpix kamery z tyłu i z przodu, a także czytnik linii papilarnych. Smartfon działać będzie na platformie Android 7.0 Nougat. Wielką niewiadomą pozostaje na razie cena tego produktu, ale zważywszy na kategorię urządzenia, nie powinna być zbyt wysoka.

Galaxy J5 (2017)

Źródło: Apps.fcc.gov

You may also like...