Galaxy Note 20 i Galaxy Fold 2 mogą zadebiutować 5 sierpnia

Jeśli wierzyć plotkom, już 5 sierpnia zobaczymy dwa najnowsze produkty Samsunga, mianowicie Galaxy Note 20 i Galaxy Fold 2. W tym dniu odbędzie się impreza Galaxy Note Unpacked.

Miliony fanów Samsunga z pewnością nie może się już doczekać prezentacji jego najnowszego produktu jakim jest Galaxy Note 20. Koreańska marka zazwyczaj prezentowała nowe modele z tej serii w sierpniu i wygląda na to, że tym roku nic się w tej materii nie zmieni. Według najnowszych doniesień, impreza Galaxy Note Unpacked odbędzie się 5 sierpnia, a zobaczymy na niej również Galaxy Fold 2.

Nie będzie to jednak taka sama impreza jak w ubiegłych latach, gdyż z powodu pandemii COVID-19 zmieni się jej forma. Po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się wyłącznie w sieci, a więc obejrzymy je bez wychodzenia z domu.

Dzięki pojawiającym się w ostatnich tygodniach przeciekom, mniej więcej wiemy czego oczekiwać po Galaxy Note 20. Smartfon dostanie 6,9″ wyświetlacz AMOLED WQHD+ ze 120 Hz odświeżaniem. Pojawi się w nim również potrójny aparat tylny ze 108 MP głównym sensorem, 12 MP apartem szerokokątnym oraz 13 MP teleobiektywem wspierającym 50-krotny zoom cyfrowy.

Galaxy Fold 2 również nie jest już wielką niewiadomą. Według przecieków smartfon otrzyma 7,59″ wewnętrzny ekran o rozdzielczości 2213 x 1689 pikseli i 120 Hz odświeżaniem obrazu. Wyświetlacz przed uszkodzeniami chronić ma szkło UTG, a co ciekawe do jego obsługi posłuży S Pen. Zewnętrzny ekran będzie miał natomiast 6,32″.

Galaxy Note 20

Źródło

You may also like...