Galaxy Note 20 zadebiutuje dopiero 21 sierpnia

Wygląda na to, że 5 sierpnia nie będzie terminem premiery najnowszego flagowca Galaxy Note 20. Według najnowszych informacji smartfon zadebiutuje dopiero 21 sierpnia.

Dotychczas mówiło się, że impreza Samsunga o nazwie Unpacked, na której producent pokaże nowy sprzęt, ma się odbyć 5 sierpnia. To właśnie na niej koncern planuje zaprezentować światu swój najnowszy flagowiec Galaxy Note 20. Według ostatnich doniesień będziemy jednak musieli poczekać na premierę smartfona nieco dłużej. Koreańskie media twierdzą bowiem, że debiut odbędzie się dopiero 21 sierpnia.

Samsung wprawdzie dotychczas nie ujawnił oficjalnego terminu imprezy, ale o 5 sierpnia wspomniało wiele źródeł. Można więc było założyć, że data jest jak najbardziej prawdziwa. Pandemia pokrzyżowała jednak plany koreańskiego giganta, który postanowił przesunąć ją o ponad dwa tygodnie.

Galaxy Note 20 nie będzie jedyną gwiazdą wspomnianego eventu. Samsung planuje zaprezentować na nim również dwa nowe składane smartfony, mianowicie Galaxy Fold 2 oraz Galaxy Z Flip 5G.

Galaxy Note 20

Przy okazji możemy zobaczyć nowe zdjęcia modelu Galaxy Note 20 Ultra, które właśnie pojawiły się w sieci. Są to już kolejne fotografie tej wersji smartfona z nowej serii, które pokazują.

Galaxy Note 20

Tym razem widzimy na nich dokładniej tylny aparat nowego sprzętu, jak również przedni panel. Aparat widzieliśmy już wcześniej i jak nietrudno zauważyć, jego moduł jest znacznie większy, co zapewne wynika z faktu zastosowania peryskopowej kamery z modelu S20 Ultra. Fotografie wskazują również na znaczną redukcję ramki otaczającej wyświetlacz.

Galaxy Note 20

W nowym flagowcu zajdzie też kilka innych zmian, takich jak zamiana miejsc dolnego głośnika oraz rysika S-Pen. Obecnie rysik znajduje się po lewej stronie portu USB-C, zamiast po prawej jak miało to miejsce dotychczas.

Źródło

You may also like...