Galaxy Note 7 coraz bliżej premiery

Produkt, który w ostatnim czasie sprawił Samsungowi najwięcej problemów, wkrótce ponownie powróci na rynek. Premiera fabrycznie odnawianej wersji Galaxy Note 7, jest już bowiem coraz bliżej.

Galaxy Note 7 to sprzęt, który niewątpliwie napsuł sporo krwi zarządowi Samsunga, gdyż z powodu wady produkcyjnej baterii, urządzenie wywołało niemałą panikę i musiało dwukrotnie zostać wycofane z rynku.

Samsung wyprodukował jednak ponad 3 mln sztuk tego modelu, więc utylizacja wszystkich egzemplarzy nie wchodzi w grę ze względu na dodatkowe koszty, jakie firma musiałaby ponieść. Jakiś czas temu zdecydowano więc ponownie wprowadzić ten model na rynek, jako tzw. refurbished, czyli sprzęt fabrycznie odświeżany.

Producent potwierdził niedawno, że Galaxy Note 7 faktycznie powróci na rynek. Oczywiście zostanie w nim wymieniony akumulator na w pełni bezpieczny, zaś cena zostanie odpowiednio obniżona, by w ten sposób podnieść atrakcyjność sprzętu i zachęcić konsumentów do jego kupowania.

Z najnowszych doniesień wynika jednak, że nie będzie to ten sam model Galaxy Note 7, który sprawił tyle problemów. Do sklepów trafi bowiem SM-N935, natomiast poprzednik miał numer SM-N930. Z informacji znajdujących się w bazie Wi-Fi Alliance wynika również, że smartfon dostanie Androida 7.0 Nougat.

Nie wiadomo wprawdzie kiedy dokładnie trafi do sprzedaży, ale pojawienie się w dokumentach Wi-Fi Alliance zwykle oznacza, że premiera nie jest już zbyt odległa.

Galaxy Note 7 refurbished

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...