Galaxy Note 9 dostanie zupełnie nowy kolor

Samsung planuje wkrótce rozszerzyć gamę kolorów swego flagowca Galaxy Note 9. Doniesienia sugerują, że wkrótce pojawi się srebrny wariant tego modelu.

Największy na świecie producent smartfonów, oferuje sporą gamę wersji kolorystycznych swych flagowych modeli, choć na początku jest ich niewiele. Z czasem jednak liczba dostępnych wariantów rośnie, by każdy klient mógł wybrać wersję, która najlepiej do niego pasuje.

Tak będzie również z najnowszym Galaxy Note 9, którego w atrakcyjnej cenie możecie dostać w polskich sklepach. Już wkrótce model ten wzbogaci się o wersję srebrną. Tak przynajmniej sugeruje najnowszy prasowy render, który pojawił się w sieci. Wariant który możecie zobaczyć poniżej, nie ma jeszcze oficjalnej nazwy. Zgodnie z nazewnictwem producenta można jednak oczekiwać, że będzie to Arctic Silver. Naturalnie S Pen również zostanie kolorystycznie dopasowany do obudowy.

Dodam, że obecnie flagowiec oferowany jest w kolorze czarnym, miedzianym, niebieskim oraz purpurowym, choć oczywiście ich dostępność zależy od poszczególnych rynków. Nowy wariant nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale możemy założyć, że pojawi się w sprzedaży jeszcze tej jesieni.

Galaxy Note 9

Źródło: Mysmartprice.com

You may also like...