Jeden z wariantów Galaxy Note 10 będzie miał dużą baterię

Według najnowszych doniesień, Galaxy Note10 Pro dostanie całkiem sporą baterię. Na pokładzie tego modelu znajdzie się akumulator o pojemności aż 4500 mAh.

Z przecieków wynika, że w tym roku Samsung zamierza nieco zmienić strategię dotyczącą flagowego Note. Producent zauważył, że oferowanie kilku wersji danego modelu bardzo dobrze się sprawdza, gdyż pozwala dotrzeć do szerszej grupy klientów. Zamierza więc to samo uczynić z kolejnym swym flagowcem i również Note będzie oferowany w kilku wersjach.

Konkretnie mówiąc to w dwóch, gdyż oprócz standardowego Note10 pojawi się jeszcze Galaxy Note10 Pro. I to właśnie tego ostatniego dotyczą najnowsze przecieki, które sugerują iż urządzenie może działać dłużej niż model poprzedniej generacji.

Według nieoficjalnych informacji, smartfon otrzyma bowiem akumulator o pojemności 4500 mAh, czyli o 500 mAh większy. Tak sugeruje opublikowane w sieci zdjęcie akumulatora, który ma numer EB-BN975ABU. Nie oznacza to wprawdzie, że to bateria nowego flagowca, lecz numer nawiązuje do numeru modelowego Note10, który brzmi SM-N975.

Doniesienia co prawda nie są potwierdzone, ale Galaxy S10 5G również posiada akumulator 4500 mAh, więc informacja może być prawdziwa. O tym jednak przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. Smartfon nie ma jeszcze ustalonej daty prezentacji, ale producent na pewno pokaże go w okolicach jesieni.

Galaxy Note10 Pro

Źródło: Mobielkopen.net

You may also like...