Brazylijska agencja potwierdza rozmiary baterii trzech wersji Galaxy S10

Brazylijska agencja Anatel przyznała certyfikat dla Samsunga Galaxy S10. Dokumenty potwierdzają pojemność baterii wszystkich urządzeń oraz ich numery modelowe.

Choć do oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy S10 pozostały już tylko trzy tygodnie, to wciąż poznajemy szczegóły jego specyfikacji. Najnowsze dane dostarczyła nam brazylijska agencja telekomunikacyjna Anatel, która przyznała produktowi certyfikat dopuszczający do sprzedaży.

W dokumentach możemy znaleźć numery modelowe wszystkich trzech wersji smartfona, mianowicie EB-BG970ABU, EB-BG973ABU i EB-BG975ABU. Zawierają też informacje o pojemności baterii, które będą znajdowały się w każdym z nowych urządzeń. Wynika z nich, że akumulatory będą mieć rozmiar 3000 mAh, 3300 mAh oraz 4000 mAh.

Powyższe informacje stoją w pewnej sprzeczności z poprzednimi przeciekami, które wskazywały na odrobinę większe akumulatory. S10 Lite miał bowiem otrzymać baterię 3100 mAh. Standardowa wersja miałaby z kolei posiadać baterię 3500 mAh, zaś największy S10+ dostałby akumulator o pojemności 4000 mAh. Jak widać zgadzają się tylko dane najdroższego z modeli nowego sprzętu. Tak małe baterie nie są jednak dobrym znakiem. Nowe flagowce Samsunga posiadają bowiem większe ekrany oraz mocniejsze procesory. Zasilanie może więc stanowić pewien problem.

Oczywiście to wciąż nie są informacje podchodzące od samego producenta. Pełne szczegóły techniczne uzyskamy więc dopiero 20 lutego, podczas imprezy zorganizowanej w San Francisco. Tam Samsung dokona oficjalnej prezentacji swego najnowszego produktu i poznamy wszystkie jego szczegóły techniczne.

Galaxy S10

Źródło: i2.wp.com

You may also like...