Galaxy S4 bije rekordy. 10 milionów egzemplarzy sprzedane!

Samsung nie daje konkurencji najmniejszych szans. Firma poinformowała właśnie, że w tym tygodniu udało się osiągnąć wynik 10 milionów sprzedanych egzemplarzy Galaxy S4. Tym samym stał się najszybciej sprzedającym smartfonem wszech czasów tej firmy.

Koreański gigant wydał z tej okazji oświadczenie, w którym chwali się, że telefon wprowadzony na rynek 27 maja, potrzebował niecałego miesiąca, by znaleźć 10 milionów nabywców, co jest niebywałym osiągnięciem i pobiciem wszelkich rekordów.

Dla porównania Galaxy S3, na osiągnięcie podobnego wyniku potrzebował aż 50 dni, Galaxy S2 zajęło to aż pięć miesięcy, natomiast pierwszemu przedstawicielowi rodziny Galaxy S, aż siedem miesięcy. Widać więc wyraźnie, że słuchawka z każdym kolejnym modelem staje się coraz popularniejsza. Na chwilę obecną Galaxy S4 dostępny jest w 110 krajach.

W ubiegłym roku Samsung prognozował, że w 2013 sprzeda ponad 500 milionów telefonów i smartfonów, poprawiając wynik z 2012 roku aż o 20 procent. Wydaje się, że jest na dobrej drodze, by zrealizować ten plan. Tym bardziej, że już latem do sprzedaży trafią nowe wersje kolorystyczne Galaxy S4, takie jak Blue Arctic, Red Aurora, Purple Mirge oraz Brown Autumn.

Źródło: Samsungmobilepress.com

You may also like...