Galaxy S8 w złotej i platynowej wersji

Za kilka dni do sklepów trafią dwa najnowsze flagowce Samsunga, mianowicie Galaxy S8 oraz Galaxy S8 Plus. Producenci akcesoriów przygotowują się do premiery, wprowadzając do sprzedaży m.in., specjalne wersje nowych telefonów.

Niektóre z propozycji są bardzo ekskluzywne i zdecydowanie nie są kierowane do przeciętnego konsumenta. Choćby ze względu na cenę, która w przypadku produktów firmy Truly Exquisite, może przyprawić o ból głowy.

Przedsiębiorstwo zapowiedział właśnie specjalne wersje Samsungów Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus, które możecie kupić tutaj. Spodobają się one przede wszystkim fanom szlachetnych kruszców. Oba telefony zostały bowiem wyposażone w tylny panel i ramkę wykonaną z 18-karatowego różowego złota lub platyny. W ofercie dostępne są smartfony w wersji Midnight Black oraz Orchid Grey, które jak widać na zdjęciach, całkiem dobrze komponują się ze złotymi elementami.

Ceny telefonów zaczynają się od 2250 funtów (plus Vat), więc nie jest to tania przyjemność. Trzeba jednak pamiętać, że w cenie otrzymujemy dodatkowo 24-karatowy powerbank, bezprzewodową ładowarkę, skórzany wizytownik oraz Gear VR. Cały komplet dostarczany jest w eleganckim drewnianym pudełku.

Firma zapewnia, że czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 4 tygodnie, a można je złożyć na jej oficjalnej stronie.

Galaxy S8

Galaxy S8

Galaxy S8

Źródło: Trulyexquisite.co.uk

You may also like...