Galaxy S9 pokazany na nowym wideo

Na jednej z chińskich stron pojawił się wideo, na którym prezentowany jest Galaxy S9. Widać na nim działający egzemplarz nowego telefonu. Uprzedzam jednak, że film nie jest jednak najlepszej jakości.

Za kilka tygodni Samsung pokaże swego najnowszego flagowca Galaxy S9. Prezentacja telefonu odbędzie się pod koniec lutego, podczas targów telekomunikacyjnych Mobile World Congress.

Dzięki przeciekom udało się nam poznać jego prawdopodobną specyfikację techniczną, a teraz możemy zobaczyć jak wygląda w działaniu. Na jednej z chińskich stron pojawiło się bowiem wideo, na którym prezentowany jest nowy smartfon Samsunga. Film nie jest zbyt dobrej jakości i trwa tylko kilka sekund. Widać na nim jak ktoś wpisuje na ekranie dotykowym tekst, zaś telefon leży na stole.

Oczywiście nie ma pewności, że jest to na pewno Galaxy S9. Patrząc jednak na wzornictwo pokazanego telefonu, jest to całkiem możliwe. Poza tym skoro telefon zostanie wkrótce zaprezentowany, to z pewnością istnieją gotowe egzemplarze, przeznaczone np. dla przedstawicieli mediów.

Galaxy S9

Źródło: Weibo.cn

You may also like...