Galaxy Tab S3 dostał Androida 8.0 Oreo

Samsung ostatnio udostępnił najnowszą wersję systemu sporej liczbie smartfonów. Producent nie zapomina jednak o użytkownikach tabletów, dlatego posiadacze modelu Galaxy Tab S3, mogą już pobierać Androida 8.0 Oreo.

W ostatnich latach tablety poszły w odstawkę i rzadko słyszy się o premierach nowych modeli. Nie oznacza to jednak, że producenci zostawiają posiadaczy tego sprzętu na lodzie. Samsung właśnie udostępnił Androida 8.0 Oreo dla tabletu Galaxy Tab S3.

Tablet wprowadzony na rynek w lutym zeszłego roku nie jest takim złym sprzętem. Posiada 9,7″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli oraz czterodzeniowego Snapdragona 820 wspieranego przez 4 GB RAM. Nie jest to wprawdzie topowy model, ale świetnie nadaje się do przeglądania stron oraz oglądania filmów.

Dystrybucja Oreo rozpoczęła się od Wielkiej Brytanii, więc niebawem powinien trafić także do Polski. Aktualizacja nie tylko przynosi poprawki bezpieczeństwa i łatki poprawiające działanie sprzętu. Dostarcza także najnowszy interfejs Samsung Experience 9.0, ale to nie wszystkie zmiany. Użytkowników zapewne ucieszy także wsparcie dla formatu audio Dolby Atmos, co znacznie podnosi jakość dostępnego dźwięku.

Warto więc sprawdzić, czy aktualizacja nie oczekuje już na pobranie. Dodam, że na polskim rynku ten model tabletu dostępny jest w cenie około 2300 zł i można go kupić w tych sklepach.

Galaxy Tab S3

Źródło: Sammobile.com

You may also like...