Gameloft rozdaje darmową zawartość do 35 gier na Androida oraz iOS

Gameloft zrobił miły prezent swym klientom, postanawiając rozdać darmową zawartość do gier na Androida oraz iOS. Promocja obejmuje ponad 35 tytułów wydanych przez tego producenta.

W czasie epidemii koronawirusa najlepiej siedzieć w domu, ale na dłuższą metę jest to nudne. Ludzie szukają więc zajęcia, które umili im czas kwarantanny i wielu z nich sięga po gry. Ich producenci robią więc prezenty, by zatrzymać użytkowników w domach. Są to np. darmowy abonament do konta premium w World of Tanks lub 100 % bonus do doświadczenia dla World of Warcraft.

Gameloft również postanowił zrobić swym klientom prezent i zdecydował się rozdać za darmo zawartość do gier na Androida oraz iOS. Promocja obejmuje ponad 35 tytułów pochodzących od tej firmy. Natomiast ich użytkownicy zostaną o tym fakcie poinformowani za pomocą powiadomienia w samej grze.

Darmową zawartość do gier dostaniemy do wielu produkcji tej firmy. Znalazły się w wśród nich m.in., Asphalt 8: Airborne, Asphalt 9: Legends, LEGO Legacy: Heroes Unboxed, Disney Getaway Blast. Na darmówki możemy liczyć również do gier Modern Combat 5, Sniper Fury, Dungeon Hunter 5, Gangstar IV oraz wielu innych.

Promocja rozpoczyna się od dziś i potrwa do końca miesiąca. Warto więc z niej skorzystać, gdyż dzięki temu można będzie uatrakcyjnić zabawę, a równocześnie zaoszczędzić niemałe pieniądze.

darmową zawartość do gier

Źródło

You may also like...