Gigabyte Brix 2 interesującym sprzętem dla gracza

Pecety do gier to wielkie, ciężkie i głośne pudła, które trudno zainstalować tak, by nie psuły estetyki pomieszczenia. Na szczęście firma Gigabyte ma swą linię komputerów Brix, której najnowszy model całkiem nieźle spisuje się w grach.

Brix 2, to najnowsza propozycja Gigabyte’a skierowana do graczy, wyposażona w jeden z najlepszych zintegrowanych układów graficznych Iris Pro, który zdaniem Intela ma identyczne osiągi jak Nvidia GeForce GT 650M. Nie jest to może cud techniki, ale za to Brix 2 to nie wielka i ciężka obudowa, lecz niewielkie pudełko, rozmiarem przypominające konsolę GameCube, wyposażone w najpotrzebniejsze złącza pozwalające podpiąć sprzęt do telewizora oraz korzystać z urządzeń peryferyjnych.

W zależności od wyposażenia, Brix 2 kosztować ma od 499 do 599 USD, co nie jest ceną niską, zważywszy na fakt, że takie elementy jak pamięć RAM, dysk (HDD lub SSD) oraz system operacyjny, kosztują dodatkowo, a to już poziom cenowy, za który można już kupić dobrą konfigurację, która z powodzeniem da sobie radę z nowymi grami komputerowymi. Tyle, że zaletą Brixa 2 jest rozmiar, a więc można go połączyć na biurku lub szafce i łatwo przenosić w razie potrzeby.

Źródło: Vr-zone.com

You may also like...