Goat Simulator za darmo na iOS

Firma Coffee Stain Studios odpowiedzialna za zwariowaną grę Goat Simulator, postanowiła nieco wcześniej zrobić nam gwiazdkowy prezent. Producent udostępnił ją za darmo wszystkim użytkownikom platformy iOS.

Posiadacze pecetów doskonale znają wydaną jakiś czas temu grę Goat Simulator, która jest na tyle szaloną produkcja, że błyskawicznie zdobyła wielu fanów. Teraz mogą ją za darmo wypróbować posiadacze smartfonów oraz tabletów działających na platformie iOS.Goat Simulator to produkcja charakteryzująca się absurdalnym humorem i oderwaną od rzeczywistości fizyką, w której wcielamy się w rolę kozła. Zadaniem głównego bohatera jest bieganie po mieście, atakowanie ludzi oraz niszczenie wszystkiego w zasięgu wzroku. W grze z pewnością brakuje logiki, ale za to jest świetnym narzędziem do odstresowania się i porzucenia problemów dnia codziennego.

Do tej pory Goat Simulator w wersji na iOS kosztowało 4,99 dolarów. Autorzy jednak zrobili wszystkim graczom prezent i udostępnili ją całkowicie za darmo. Warto więc udać się do iTunes App Store i pobrać wspomniany tytuł, zanim promocja się skończy.Dodam, że gra waży 416 MB i wymaga do działania urządzenia z systemem iOS 6.0 lub starszym.

Źródło: Apple.com

You may also like...