Google odbiera użytkownikom smartfonu możliwość wyróżniania się

Google przestało oferować swym klientom personalizowane etui do smartfonów. Jeśli więc ktoś lubi wyróżniać się z tłumu, musi poszukać na to innego sposobu.

Wielu posiadaczy smartfonów uwielbia wyróżniać się z tłumu innych użytkowników. Dlatego starają się upiększyć swe urządzenia na różne sposoby, stosując nie tylko różnego rodzaju nalepki, zawieszki, ale też oryginalne etui. Wiele firm ułatwia swym klientom to zadanie, oferując możliwość zakupu personalizowanych etui. Taką też ofertę miało dla nich Google.

Amerykański koncern od momentu wprowadzenia do sprzedaży urządzeń z rodziny Nexus, oferował ich nabywcom możliwość zaprojektowania własnych plecków. Usługa była realizowana w ramach programu My Case. Wystarczyło jedynie załadować wybrane zdjęcie, zrównać je z szablonem, a potem zapłacić i czekać na wysyłkę. W ten sposób każdy posiadacz smartfona z rodziny Nexus lub Pixel, mógł mieć na jego obudowie zdjęcie ukochanej osoby, zwierzaka lub jakiś ciekawy widoczek. Była to przy tym znacznie ciekawsza metoda ozdobienia smartfona niż tandetne naklejki, których zrywanie nie jest potem łatwe.

Firma najwyraźniej zakończyła oferowanie takiej usługi, gdyż nie jest ona już dostępna. Koncern nie wyjaśnił dlaczego zdecydował się zrezygnować ze sprzedaży personalizowanych etui do smartfonów.. Możemy się jednak domyślać, że pomysł nie cieszył się zbyt dużą popularnością, więc nie było sensu dalej oferować takiego produktu.

etui do smartfonów

Źródło: 9to5google.com

You may also like...