Z Google Maps możemy zwiedzać parki Disney’a

Google Maps Street View to jedna z najpopularniejszych usług koncernu Google, pozwalająca zwiedzać ciekawe miejsca bez wychodzenia z domu. Teraz przy jej pomocy można zwiedzić aż 11 parków rozrywki Disney’a.

Jeśli zawsze chcieliście pojechać do Disneylandu, a nie macie na to czasu lub pieniędzy, to teraz możecie zwiedzić je bez ruszania się z domu. Wystarczy tylko komputer lub smartfon z aplikacją Google Maps Street View.

Street View już od wielu lat pozwala nam zwiedzać różne ciekawe miejsca na całym świecie. Nie chodzi tu tylko o znane miasta, ale też różnego rodzaju atrakcje. Z tą usługą możemy zwiedzać muzea, ogrody zoologiczne, ciekawe budynki jak Burj Khalifa, azteckie ruiny, rafy koralowe itp. Teraz do bogatej liczby miejsc, dołączają również parki rozrywki Disney’a, czyli popularne Disneylandy.

W katalogu pojawiło się 11 takich popularnych parków należących do Disney’a, a są to:

Pandora the world of Avatar
Epcot
Epcot Maroko
Magic Kingdom
Disney Springs
California Adventures
Guardians of the Galaxy
Mickey and Minnie
Disney Hollywood Studios
Wodny park Disney Typhoon Lagoon

Oczywiście wirtualne wycieczki po wymienionych parkach, to nie to samo co możliwość osobistej wizyty i skorzystania z oferowanych tam atrakcji. Ale przynajmniej możemy zobaczyć jak wyglądają. A realizm takiego zwiedzania dodatkowo podniosą gogle VR.

Google Maps

Źródło: Blog.google

You may also like...