Google Maps zabiera nas na stadion NFL

Google Maps dostarcza nam mamy wielu miejsc, a ostatnio oprócz miast, pozwala zwiedzać takie lokacje jak Wielki Kanion, oraz kratery po meteorytach. Teraz jednak zabiera nas w całkowicie nowe miejsce, mianowicie na stadion NFL.

Google po raz pierwszy oferuje możliwość zwiedzenia stadionu, na którym rozgrywane są mecze ligi NFL. Jest to stadion Lucas Oil Stadium w Indianapolis, rodzinny stadion drużyny Indianapolis Colts, zwycięzców Super Bowl z 2006 roku.Dzięki technologii opracowanej przez Google, mamy pełną swobodę w oglądaniu stadionu pod różnymi kątami. Możemy zwiedzić murawę, miejsca dla kibiców, a nawet zajrzeć do szatni oraz do loży VIP’ów, do których zwykły kibic normalnie nie ma wstępu.

Google zapewnia, że to dopiero początek i planuje już zapewnić 360 stopniowy widok z innych stadionów. Na razie możemy jednak zwiedzać tylko zbudowany w 2008 roku Lucas Oil Stadium, na którym organizowano ubiegłoroczny Super Bowl. Stadion ma ponad 62,000 miejsc, ale podczas innych imprez, może pomieścić znacznie więcej miejsc. Na przykład w 2010 roku podczas rozgrywek koszykówki Final Four, zmieściło się tam ponad 70,000 widzów.

Źródło: Google.com

You may also like...