Google wstrzymuje sprzedaż modeli Pixel 3 i Pixel 3 XL

W Google Store nie kupimy już smartfonów Pixel 3 i Pixel 3 XL. Rzecznik Google poinformował o ostatecznym zakończeniu sprzedaży obu wspomnianych modeli.

Jeżeli chcielibyście kupić sobie smartfona Google Pixel 3 lub 3 XL, to nie szukajcie ich w oficjalnym sklepie Google. Amerykański koncern poinformował właśnie o zakończeniu dystrybucji wspomnianych modeli w jego internetowym sklepie. Rzecznik firmy wyjaśnił, że zapasy sprzętu całkowicie się wyczerpały i więcej nie będą uzupełnione.

Rodzinę smartfonów oficjalnie zapowiedziano w październiku 2018 roku, a telefony wyróżniały się całkiem niezłą jakością zdjęć. Niestety miały też wiele wad, z których największą był niezwykle krótki czas pracy, a także rozczarowująca wydajność. Klienci niechętnie kupowali te urządzenia, więc pół roku później koncern zastąpił je modelem Pixel 3a, który wzbudził zdecydowanie większe zainteresowanie.

Niebawem odbędzie się premiera Pixel 4a, więc amerykański gigant postanowił zrobić miejsce dla nowego urządzenia. Jeśli mimo to chcielibyście nadal posiadać poprzednią genrtację, to musicie poszukać go w innych sklepach niż oficjalny.

Pixel 3

Źródło

You may also like...