Google Play Music za darmo przez 4 miesiące

Google przygotowało specjalną promocję na muzyczny serwis Google Play Music. Każdy nowy użytkownik, może z niego korzystać za darmo przez cztery miesiące.

Liderem rynku muzycznych serwisów jest bez wątpienia Spotify, które może pochwalić się największą liczbą użytkowników. Inne firmy nie próżnują jednak i wprowadzają promocje, mające zachęcić do korzystania z ich usług.

Z taką promocją wyszedł właśnie koncern Google, który przygotował ciekawą ofertę związaną z serwisem Google Play Music. Każdy nowy użytkownik, może przez cztery miesiące korzystać z niego całkowicie za darmo. Zaznaczam, że chodzi tu o osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z tej usługi.

Darmowy okres testowy dla użytkowników serwisów muzycznych nie jest niczym nowym. Zwykle jednak firmy ograniczają się do trzech miesięcy gratis, a tymczasem tutaj mamy o miesiąc więcej.

Jeśli serwis się nam spodoba i zdecydujemy się z nim pozostać na dłużej, wówczas będziemy płacić 9,99 dolarów miesięcznie. Więcej informacji na temat promocji, znajdziecie na oficjalnej stronie serwisu.

Google Play Music

Źródło: Play.google.com

You may also like...