Google Play uruchamia nowy hub. Ułatwi nam przekazywanie pieniędzy na szczytne cele

Google Play stworzyło właśnie nowy hub dla wszystkich, którzy chcieliby przekazywać datki pieniężne na różne cele. W jednym miejscu można wesprzeć wiele organizacji.

Na świecie istnieje wiele różnych organizacji utrzymujących się z datków ludzi dobrej woli, realizujących różne szczytne cele. Pieniądze przekazywać można im na rożne sposoby. Ale oczywiście zawsze jest możliwość ułatwienia tej czynności.

W Google Play uruchomiono właśnie specjalny hub, gdzie użytkownicy smartfonów z Androidem mogą w szybki i wygodny sposób przekazywać datki na konta różnego rodzaju organizacji. Nasze pieniądze mogą otrzymać takie organizacje jak Czerwony Krzyż, Lekarze bez granic, UNICED, Ratujmy dzieci oraz wiele innych.

Istotne jest to, że 100 procent wpłaconych środków przekazywanych jest do wybranych organizacji, gdyż amerykański koncern nie pobiera od nich żadnej prowizji. Jeśli więc chcielibyście wesprzeć którąś z organizacji, to zapraszam bezpośrednio pod ten link. Musimy jednak pamiętać, że na chwilę obecną hub nie jest dostępny dla wszystkich użytkowników. Póki co mogą z niego korzystać tylko mieszkańcy niektórych krajów. Na razie uruchomiono jedynie w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Indonezji, we Włoszech oraz na Tajwanie. W przyszłości zapewne hub zostanie udostępniony także w innych krajach. Reszta świata również będzie mogła wspierać w ten sposób swe ulubione organizacje charytatywne.

Google Play

Źródło: Play.google.com

You may also like...