Google Stadia eksperymentuje z darmowym testowaniem gier

Google Stadia wychodzi z nowym pomysłem zachęcenia graczy do korzystania ze swej usługi. Oferuje bowiem krótkie darmowe testy wybranych tytułów, które można sprawdzić bez konieczności rejestrowania się w usłudze.

Google Stadia to jedna z wielu usług adresowanych do graczy, dających dostęp do szerokiej oferty gier w streamingu. Każdy kto chciałby przetestować je przed rozpoczęciem opłacania abonamentu, może to zrobić przez okres 30 dni za darmo. Nie wszystkich jednak ta oferta zadowala, gdyż wymaga to założenia konta i podpięcia karty płatniczej, z której po miesiącu zaczną być pobierane opłaty.

Google wychodzi więc z nową promocją, która umożliwia sprawdzenie usługi bez zbędnych formalności. Koncern przygotował więc dla fanów cyfrowej rozrywki zupełnie nową ofertę. W jej ramach można w łatwy sposób przetestować usługę przez 30 minut za darmo, bawiąc się udostępnionymi tytułami. Aktualnie dostępna jest gra Hello Engineer, którą można sprawdzić klikając na ten link.

Najważniejsze w tym eksperymencie jest to, że nie musimy nigdzie się rejestrować. Wystarczy tylko kliknąc na specjalny przycisk, następnie zalogować się własnym kontem Google i już możemy się bawić.

Rzecznik Stadia potwierdził, że eksperyment będzie się odbywał przez kilka najbliższych miesięcy. W ofercie pojawią się także kolejne tytuły. Nie zawsze będą to również 30-minutowe sesje, gdyż czasem czas zabawy może być znacznie dłuższy.

Stadia

Źródło

You may also like...