Gra w World of Warcraft by lepiej zrozumieć życie syna

Ponad 50-letni mężczyzna postanowił rozpocząć swą przygodę z popularną grą World of Warcraft, by lepiej zrozumieć swego syna, który niedawno zmarł. Nie radził sobie jednak najlepiej, więc poprosił o pomoc społeczność fanów tej produkcji, która okazała się bardzo pomocna.

Gracze wkraczają do wirtualnego świata z wielu przyczyn. Niektórzy chcą uciec od rzeczywistości, inni z kolei pragną się sprawdzić i przekonać się czy mogą być lepsi od reszty. Tymczasem pewien 50-latek postanowił rozpocząć swą przygodę z grami MMO, by lepiej zrozumieć życie swego zmarłego niedawno syna.

Na popularnym portalu Reddit pojawił się niedawno wzruszający wpis pewnego 50-latka, który właśnie rozpoczął swą przygodę z World of Warcraft i prosił wszystkich o pomoc, gdyż nie radził sobie z tą zbyt skomplikowaną dla niego produkcją. Mężczyzna wyjaśnił, że zaczął zabawę, ponieważ chce lepiej zrozumieć życie swego syna, który często bawił się produkcją Blizzarda, gdy przebywał w szpitalu z powodu ran odniesionych w wyniku eksplozji moździerzowego pocisku, który trafił go w Iraku. Syn niedawno zmarł, więc ojciec postanowił połączyć się z nim w obszarach życia swego dziecka, których nigdy nie rozumiał.

Gra okazała się jednak dla niego zbyt złożona, więc postanowił poprosić o pomoc na stronie Reddit. Jego prośba spotkała się z szerokim odzewem. Wielu użytkowników forum składało mu kondolencje, inni z kolei dostarczali przydatnych linków objaśniających tajniki gry, przydatne wskazówki, a także sugestie jak najlepiej levelować postaci. były nawet oferty przeprowadzenia mężczyzny przez całą grę.

Mężczyzna bardzo ucieszył się z pomocy zaoferowanej mu przez społeczność fanów World of Warcraft, gdyż teraz będzie mu znacznie łatwiej poznać ulubioną grę jego syna. Żałuje tylko, że nie mógł spędzać więcej czasu w jego świecie, gdy jeszcze żył.

Źródło: Reddit.com

You may also like...