Kolejne grafiki potwierdzają zmiany w wyglądzie modelu iPhone 11

Witryna Slashleaks opublikowała rysunki CAD przedstawiające model iPhone 11. Widzimy na nich zarówno przód, jak i tylny panel najnowszego smartfona Apple.

Już tej jesieni, Apple jak zwykle zaprezentuje nowe modele smartfonów, na które fani amerykańskiej marki czekają z niecierpliwością. Przecieki sugerują, że firma planuje wprowadzić poważne zmiany stylistyczne w swym sprzęcie, więc iPhone 11 może znacznie różnić się od poprzednich modeli.

Oczywiście na razie są to niepotwierdzone plotki, jednak jest coraz więcej sygnałów mówiących iż doniesienia mogą okazać się prawdziwe. Wskazują na to również najnowsze grafiki CAD opublikowane przez witrynę Slashleaks, na których nowy sprzęt widać z różnych kątów. Rysunki techniczne prezentują zarówno przedni, jak i tylny panel nowego sprzętu.

Szczególnie interesującym elementem jest moduł potrójnej kamery głównej, który będzie miał zupełnie inny kształt niż w konkurencyjnych urządzeniach. Zamiast rozmieścić je w pionie lub poziomie, projektanci umieścili je w kwadracie, zaś same kamery są zlokalizowane na planie trójkąta.

Taka konstrukcja może się wielu wydać dziwna, ale powinniśmy się do niej przyzwyczaić, gdyż w przyszłości będziemy ją widzieć częściej. Google niedawno zaprezentowało bowiem render modelu Pixel 4, którym tylna kamera wygląda podobnie. Tam jednak będzie ona tylko podwójna.

Pamiętajmy, że rysunki nie muszą przedstawiać ostatecznego wyglądu sprzętu i możliwe, że jest to któryś z wcześniejszych prototypów.

iPhone 11

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...