Graj w Overwatch i zarabiaj dużą kasę

Blizzard stworzył własną ligę dla strzelanki Overwatch. Gracze, który się w niej znajdą, będą zarabiać 50 tys. dolarów rocznie.

eSport rozwija się w coraz szybszym tempie, a to przyciąga duże pieniądze. Zarabiają je nie tylko producenci gier wykorzystywanych w popularnych turniejach, ale również profesjonalni gracze.

Blizzard stworzył właśnie ligę, zrzeszającą najlepszych zawodników z wydanej niedawno strzelanki Overwatch. Okazuje się, że wspomniana liga może być niezłym sposobem na zarobek, dla młodych osób, które uwielbiają grać. Producent ujawnił właśnie, że jej zawodnik, na dzień dobry otrzyma wynagrodzenie w wysokości 50 000 dolarów rocznie, czyli około 180 tys. zł.

Każdy zawodnik ma zagwarantowany co najmniej roczny kontrakt z możliwością przedłużenia go na kolejny rok. Blizzard zapewnia też ubezpieczenie medyczne i składki emerytalne. Są to więc warunki dokładnie takie same jak w normalnej pracy, tyle że wynagrodzenie jest dużo wyższe.

Oczywiście te 50 tys. dolarów rocznie, to tylko pensja podstawowa. Zespół, który zwycięży w turnieju, może dodatkowo liczyć na co najmniej 50% wygranej, która trafi do poszczególnych zawodników. A nagrody pieniężne w turniejach są coraz wyższe, więc wypłata także będzie całkiem spora. Co ciekawe, drużyny mogą też liczyć na zakwaterowanie oraz miejsce do treningów, spełniające profesjonalne standardy.

Więcej szczegółów na temat ligi, znajdziecie na oficjalnej stronie nowej ligi. Warto więc kupić Overwatch i zacząć trenować, gdyż w przyszłości może się to stać naszym sposobem na życie. A wspomnianą grę w niskiej cenie, kupicie na tej stronie.

Overwatch

Źródło: Overwatchleague.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *