HaierTAB Tabot posprząta dywany i zmyje nam podłogi

Na platformie Indiegogo pojawił się kolejny gadżet, który wyręczy nas w sprzątaniu mieszkania. Jest to HaierTAB Tabot będący połączeniem autonomicznego odkurzacza oraz mopa.

Praca zajmuje nam coraz więcej czasu, więc automatycznie mamy go mniej na inne obowiązki, jak np., sprzątanie. Nie oznacza to bynajmniej, że nasze mieszkanie musi zarosnąć brudem. Istnieje bowiem nowoczesna technologia, która może nas w tym zadaniu wyręczyć.

Najnowszym jej przykładem jest HiaerTAB Tabot Robot Vacuum/mop, który właśnie pojawił się na Indiegogo. Jest to połączenie automatycznego odkurzacza, który sprzątnie dywany oraz mopa, umożliwiającego zmycie na mokro twardych podłóg.

Najnowszy produkt posiada szereg technologii podnoszących efektywność jego pracy, a nam ułatwiających życie. Wiele odkurzaczy automatycznych cierpi na problem plątania się zebranych włosów, które mogą zablokować szczotki. Należy więc regularnie je czyścić, jeśli nie chcemy uszkodzić sprzętu. Ten model sam się tym zajmie, gdyż dysponuje zastrzeżoną technologią przeciwzwijającą, która tnie włosy na krótsze odcinki i zapobiega ich splątaniu.

Sprząta i zmywa

HaierTAB Tabot

Producent chwali się też ogromną siłą ssącą sprzętu, dzięki której bardzo dokładnie usunie wszelki brud nawet z gęstych i grubych dywanów oraz twardych podłóg. A po sprzątnięciu może je dodatkowo zmyć. Umożliwia to specjalny mop sprzężony z 230 ml zbiornikiem na wodę, wystarczającym na zmycie całkiem sporej powierzchni. Natomiast trzypoziomowy system kontroli kapania sprawia, że woda nie wycieka podczas przerw w pracy. Dużym plusem jest też niezwykle chłonny mop z mikrofibry, który delikatnie, a przy tym efektywnie wyczyści podłogi z drewna lub płytek.

HaierTAB Tabot

Robot może też równocześnie sprzątać i zmywać podłogi, a jeśli dodamy do wody środka dezynfekującego, prócz kurzu usuniemy też wszelkie bakterie i alergeny. Oczywiście HiaerTAB Tabot posiada również nowoczesny system laserowego skanowania, dzięki któremu mapuje sprzątane pomieszczenia. Pozwala mu to planować trasę sprzątania zapewniającego jak najlepszą efektywność oraz omijać wszelkie przeszkody.

Dodatkowy odkurzacz ręczny

HaierTAB Tabot

Sprzęt współpracuje też z asystentami Alexą i Google Assistant. Możemy więc kontrolować go za pomocą głosu. Jest także firmowa aplikacja TATA Future, pozwalająca monitorować status sprzątania, ustawić harmonogram pracy, a także preferencje czyszczenia. Dostarcza ponadto raporty z pracy urządzenia, pokazujące gdzie robot działał oraz ile czasu mu to zajęło.

HaierTAB Tabot

Ciekawostką jest to, że robot ma wbudowany ręczny odkurzacz, który pozwala sprzątnąć np., meble, czy też tapicerkę w samochodzie. Główne urządzenie zasila 5200 mAh akumulator, natomiast odkurzacz ręczny posiada 650 mAh baterię. Oczywiście odkurzacz sam naładuje swój akumulator, a dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania energią, w pełni wykorzysta zgromadzoną w nim energię.

HiaerTAB Tabot w sprzedaży pojawi się w lipcu, ale już teraz można go kupić w cenie 469 dolarów.

Źródło

You may also like...