HBO Max przyciąga klientów o połowę tańszym abonamentem

HBO Max przygotowało ciekawą promocję dla nowych i powracających klientów, pragnących korzystać z tej platformy streamingowej. Przez pół roku będą płacić abonament niższy o połowę.

Po starcie Disney+ oraz Apple TV+, na rynku platform streamingowych robi się coraz ciaśniej, więc muszą one coraz agresywniej walczyć o klienta. HBO Max, jedna z największych tego typu platform przygotowała więc atrakcyjną promocję, którą ma nadzieję zachęcić nowych i powracających użytkowników.

Do 26 września każdy kto zarejestruje się do usługi, będzie mógł przez najbliższe pół roku płacić o połowę niższy abonament. Oferta dotyczy tylko planu pozbawionego reklam, który standardowo kosztuje 14,99 dolarów miesięcznie. W ramach promocji użytkownicy będą jednak płacić tylko 7,49 dolarów miesięcznie, a więc całkiem sporo zaoszczędzą.

Plan pozbawiony reklam zapewnia dostęp do treści w rozdzielczości 4K UHD oraz możliwość pobierania filmów do oglądania offline. Oferuje również tegoroczne premiery Warner Bros., w tym samym dniu w którym trafiają do kin.

Dodam, że w HBO Max będzie można obejrzeć tak oczekiwane produkcje jak najnowsza ekranizacja Dune oraz Matrix: Resurrection, będąca od dawna oczekiwaną kontynuacją trylogii. Oferta tego serwisu jest więc naprawdę ciekawa, gdyż jest tańsza niż 10 dolarów miesięcznie za wersję z reklamami. Poza tym serwis od 15 września nie jest już odstępny w usłudze Amazon Prime Video Channels.

HBO Max

Źródło

You may also like...