HBO Max wystartuje bez Friends Reunion Special

HBO potwierdziło, że nowa platforma streamingowa HBO Max wystartuje bez specjalnego odcinka serialu Przyjaciele. Jego emisja odbędzie się w późniejszym terminie, a powodem jej przesunięcia jest epidemia koronawirusa.

Już w przyszłym miesiącu wystartuje najnowsza platforma streamingowa HBO Max, która zaoferuje klientom spory katalog filmów i seriali. Serwis miał wystartować z wielkim hukiem, oferując swym subskrybentom oczekiwany od lat specjalny odcinek serialu Przyjaciele. Epizod Friends Reunion Special, nie będzie jednak dostępny w momencie jego premiery.

Podobnie jak w przypadku wielu filmów i seriali, plany produkcji specjalnej odcinka pokrzyżowała bowiem epidemia koronawirusa. Z powodu zagrożenia epidemicznego, zdjęć nie dało się bowiem ukończyć w zaplanowanym wcześniej terminie, więc WarnerMedia zmuszone zostało do przełożenia premiery.

Oczywiście HBO Max w momencie premiery udostępni subskrybentom całą serię Przyjaciół. Jej fani będą więc mogli przypomnieć sobie wszystkie przygody kultowej produkcji, zanim obejrzą specjalny odcinek, w pojawi się cała szóstka bohaterów. Warto dodać, że w stworzenie Friends Reunion Special zaangażowano również te samą ekipę producentów.

HBO Max

Źródło

You may also like...