Honor 30S: przecieki potwierdzają Kirina 820 5G

W sieci pojawiły się kolejne przecieki dotyczące modelu Honor 30S. To nowy smartfon ze średniej półki, wyposażony w modem 5G oraz procesor Kirn 820 5G.

Należąca do Huawei marka Honor, przygotowuje się do prezentacji nowych modeli smartfonów z rodziny Honor 30. Zanim jednak producent ujawni wszystkie szczegóły dotyczące nowego sprzętu, część z nich możemy poznać już teraz. W sieci pojawiły się bowiem nowe przecieki na temat modelu Honor 30S.

Wynika z nich, że model ze średniej półki będzie miał procesor Kirin 820 5G, co pozwoli mu korzystać z sieci łączności nowej generacji. Będzie to więc pierwszy średniak chińskiej marki, wyposażony w technologię 5G. Oprócz dostępu do szybkiego internetu, sprzęt otrzyma również poczwórny aparat tylny. Będzie więc o jeden więcej niż w poprzedniej generacji Honor 20S.

Na poniższym renderze możemy zobaczyć jak wygląda moduł głównego aparatu. Jest prostokątnego kształtu i wzornictwem przypomina aparat montowany w serii V30. Ma jednak dodatkową soczewkę zlokalizowaną tuż pod lampą błyskową. Bliższe przyjrzenie się renderowi ujawnia również, że pod czwartym aparatem znajduje się jeszcze dodatkowy sensor. Jego przeznaczenie na razie pozostaje jednak tajemnicą. Na grafice dostrzeżemy również umieszczony na krawędzi czytnik odcisków palców.

Pojemność baterii w tej chwili również pozostaje w sferze domysłów, jednakże uzupełnimy ją za pomocą 40 W systemu szybkiego ładowania.

Honor 30S będzie miał swą chińską premierę jeszcze w tym miesiącu. Ceny możemy się jedynie domyślać, ale prawdopodobnie nie będzie się wiele różniła od poprzedniego modelu. Ten kosztował w momencie swej premiery w przeliczeniu 240 euro.

Honor 30S

Źródło

You may also like...