HTC U11 Life tańszym wariantem HTC U11

Tajwańska firma HTC planuje kolejny smartfon. Tym razem będzie to model HTC U11 Life, należący do średniej półki i wyposażony w wyświetlacz Full HD.

HTC niedawno wprowadziło do sprzedaży flagowy model HTC U11, a teraz przygotowuje jego nieco okrojony wariant, który nazywa się HTC U11 Life. Będzie to telefon ze średniej półki, oferujący mniejszą wydajność oraz gorsze parametry wyświetlacza.

Z przecieków wynika, że produkt zostanie wyposażony w 5,2″ wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1080p. Jak widać parametry znacznie odbiegają od 5,5″ ekranu we flagowcu, którego rozdzielczość wynosi 2560 x 1440 pikseli.

Pod maską znajdzie się natomiast dość wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 630. Wielkość pamięci operacyjnej nie jest znana, ale można założyć, że będzie to 3 lub 4 GB. Pamięci użytkowej ma być natomiast 32 GB z możliwością jej rozszerzenia kartą microSD. Telefon ma być także odporny na pył i zalanie wodą (certyfikat IP67), posiadać będzie czytnik odcisków palców oraz przedni i tylny aparat z sensorami 16 MP.

Co ciekawe HTC U11 Life otrzyma tę samą technologię Edge Sense, co oznacza ściskaną ramkę. Nie będzie za to gniazda słuchawkowego.

HTC U11 Life

Źródło: Androidauthority.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *