Europejscy użytkownicy HTC U12+ wreszcie dostali Androida Pie

Android 9.0 Pie na HTC U12+ dotarł właśnie do Europy. Użytkownicy ze Starego Kontynentu mogą już pobierać ważącą niemal 980 MB aktualizację.

Choć HTC ma obecnie spore problemy finansowe, a jej smartfony nie sprzedają się tak jak dawniej, to nie zapomina o swych klientach. Tajwańska firma ponad miesiąc temu rozpoczęła dystrybucję systemu Android 9.0 Pie dla swego flagowego modelu HTC U12+.

Chwilę to trwało, ale wreszcie aktualizacja dotarła również do Europy. Mieszkańcy Starego Kontynentu mogą wreszcie pobrać na swe smartfony nowe oprogramowanie, które przynosi ze sobą wiele nowych funkcji. Do ściągnięcia jest niemal 980 MB, więc całkiem sporo danych. Warto więc pobierać je poprzez domowe WiFi, by nie zużywać pakietu internetowego.

Aktualizacja oprócz dostarczenia wielu usprawnień dla sprzętu, przynosi ze sobą również lipcową poprawkę bezpieczeństwa. Pamiętajmy też, że nie zawsze pojawia się powiadomienie o dostępności aktualizacji, więc trzeba ręcznie sprawdzić czy przypadkiem nie można jej już pobrać.

HTC U12+

Źródło: Twitter.com

You may also like...