HTC zapowiada wodoszczelnego Butterfly 2

W sektorze smartfonów da się zauważyć nowy trend – coraz więcej producentów dąży bowiem do zapewnienia swym urządzeniom odporności na zalanie wodą. Również tajwański HTC ma takie plany i chce je zrealizować w modelu HTC Butterfly 2.

Media donoszą, że HTC szykuje kolejny model z rodziny Butterfly, którego pierwszy egzemplarz, był pierwszym na rynku smartfonem wyposażonym w ekran Full HD. Nieoficjalnie mówi się, że słuchawka zadebiutuje na rynku już w styczniu przyszłego roku i jako, że w Azji marka nie jest specjalnie popularna, prawdopodobnie na początku trafi na rynek amerykański.

Oficjalna konfiguracja sprzętowa nie została ujawniona, lecz z przecieków wynika, że możemy spodziewać się 5,2-calowego ekranu Full HD oraz Snapdragona 800. Dodatkowo telefon będzie wodoszczelny. To wszystko co o nim na tę chwilę wiadomo, nie ma więc informacji na temat pamięci, kamer, baterii, czyli tego co naprawdę ważne.

Ale jeśli rzeczywiście HTC Butterfly 2 zadebiutuje w styczniu, to jest jeszcze trochę czasu, by HTC mogło ujawnić szczegóły.

Źródło: Androidbeat.com

You may also like...