Huawei Honor 9 oficjalnie zapowiedziany

Po miesiącach spekulacji i plotek, chiński koncern Huawei zapowiedział nowy smartfon. Huawei Honor 9 będzie miał Kirina 960 oraz 4 lub 6 GB RAM.

Od paru tygodni słyszeliśmy plotki dotyczące specyfikacji technicznej Huawei Honor 9, najnowszego smartfona chińskiego giganta. Już nie musimy się zastanawiać które z informacji są prawdziwe, gdyż producent dokonał właśnie oficjalnej zapowiedzi nowego modelu.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Honor 9 posiada firmowy procesor Kirin 960, który połączono z 4 GB lub 6 GB pamięci RAM. Jeśli natomiast chodzi o pamięć użytkową, to także będą dostępne dwa warianty. W pierwszym nich otrzymamy 64 GB, natomiast w drugim 128 GB. co powinno spokojnie wystarczyć na mnóstwo zdjęć lub filmów.

A będą one z pewnością znakomitej jakości, gdyż producent wyposażył telefon w podwójną tylną kamerę z sensorami 20 Mpix otraz 12 Mpix. Smartfon otrzyma również 5,15-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, która w zupełności wystarcza do większości zastosowań. Oczywiście nie zapomniano też o skanerze linii papilarnych, który umieszczono na tylnym panelu.

Z telefonu z pewnością ucieszą się również audiofile. Huawei Honor 9 otrzyma bowiem specjalny układ audio, który według deklaracji producenta, zapewni 90-procenowy czystości dźwięku, a dodatkowo będzie on o 60% bardziej zgodny ze źródłem. Pomoże w tym również nowa technologia obróbki dźwięku Histen.

Smartfon będzie zasilany baterią 3200 mAh, a jego system Android Nougat, zostanie wyposażony w nakładkę EMUI 5.1. Producent przygotował także cztery warianty kolorystyczne, mianowicie: czarny, niebieski, złoty oraz szary.

Huawei Honor 9 w wersji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci flash kosztować ma w przeliczeniu 340 dolarów. Za wersję z 6 GB RAM i 64 GB lub 128 GB pamięci, trzeba będzie zapłacić odpowiednio 400 i 440 dolarów. Smartfon możecie zakupić na tej stronie.

Huawei Honor 9

Huawei Honor 9

Źródło: Vmall.com

You may also like...