Nowe zdjęcia Huawei Nova 4 pokazują dokładniej dziurę w wyświetlaczu

Za kilka dni na sklepowe półki trafi Huawei Nova 4, jeden z pierwszych smartfonów z dziurą w ekranie. Nowe zdjęcia pozwalają lepiej się jej przyjrzeć.

Kilka dni temu pisałem, że jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafią dwa pierwsze smartfony z nową koncepcją ukrycia przedniej kamery. Pierwszym z nich będzie Samsung Galaxy A8s, którego rynkowy debiut zaplanowano na 10 grudnia. Drugim z modeli jest Huawei Nova 4, mająca trafić do sprzedaży 17 grudnia.

Smartfon Huawei jest szczególnie interesujący, gdyż jest to jeden z pierwszych modeli, w którym notch będzie zastąpiony zupełnie nowym rozwiązaniem. Producent wyciął bowiem w wyświetlaczu niewielką dziurę, zlokalizowaną w lewym górnym rogu, w której umieścił przednią kamerę. Koncepcja jest z pewnością niezwykła, a największą niewiadomą jest to, czy otwór nie będzie przeszkadzał w użytkowaniu telefonu.

Tym chyba jednak nie musimy się przejmować, co potwierdzają najnowsze zdjęcia opublikowane na jednej z chińskich witryn. Prezentują nieco dokładniej model Huawei Nova 4, umożliwiając bliższe przyjrzenie się wyświetlaczowi. Jak widać na poniższych fotografiach, otwór w niczym nie przeszkadza i można założyć, że raczej nie będzie uciążliwy.

Oczywiście nie wiemy jeszcze jak będą z nim współpracować różnego rodzaju aplikacje. Ale wkrótce wszystkiego się tego dowiemy. Rynkowa premiera tego modelu odbędzie się bowiem już za nieco ponad dwa tygodnie.

Huawei Nova 4

Huawei Nova 4

Huawei Nova 4

Huawei Nova 4

Huawei Nova 4

Źródło: Fjii.com

You may also like...