Huawei P20 Pro nagra nam wideo w 960 fps

Huawei P20 Pro otrzymał właśnie aktualizację oprogramowania, która spodoba się fanom filmów super slow-motion. Może je bowiem nagrywać z prędkością 960 kl/s.

Jeśli lubicie oglądać na YouTube wideo w super-slow motion, to teraz będziecie mogli samodzielnie nagrywać podobne filmy na najnowszym flagowcu Huawei P20 Pro. Chiński producent wypuścił bowiem aktualizację oprogramowania, która umożliwia rejestrowanie obrazu z prędkością 960 kl/s. Dokładnie taką samą funkcję oferuje nam również Samsung Galaxy S9.

Udostępniona przez producenta aktualizacja nosi numer CLT-L29C432B131 i zawiera najnowszy, czerwcowy pakiet zabezpieczeń łatający wszystkie wykryte luki. Oprócz tego wprowadza także kilka zmian w interfejsie aplikacji obsługującej aparat. Przycisk przybliżania obrazu został obecnie przeniesiony do dolnej części ekranu. Aktualizacja dodaje też funkcję nagrywania w super slow motion. Może ona być uruchomiona ręcznie, lub wystartować automatycznie, gdy tylko w polu widzenia obiektywu zostanie wykryty ruch.

Dodatkowo aktualizacja optymalizuje zarządzanie energią, podczas dłuższego korzystania z telefonu, podnosi wydajność systemu oraz optymalizuje wyświetlanie tapet na ekranie głównym naszego telefonu. Pamiętajmy jednak, że dystrybucja aktualizacji dopiero się rozpoczęła, więc chwilę potrwa zanim dotrze ona na wszystkie rynki, w tym także do Polski. Jeśli natomiast chcielibyście kupić Huawei P20 Pro, to zapraszam do tych sklepów. Jego ceny na polskim rynku rozpoczynają się od 3000 zł.

Huawei P20 Pro

Źródło: Xda-developers.com

You may also like...