iBattz Invictus + Armor do iPhone’a 6

iBattz Invictus Armor to nowy model wstrząsoodpornego etui z wymienną baterią do iPhone’a 6. Po doskonalone przyjętych przez rynek wersji do 5/5S przyszedł czas na premierę modelu do 6.

Akcesorium przeznaczone jest dla bezkompromisowych użytkowników potrzebujących najwyższego poziomu ochrony oraz maksymalnego czasu pracy na baterii. To z myślą o nich inżynierowie iBattza pracowali nad stworzeniem nowego Armora. Podstawą modularnej konstrukcji case’a jest iBattz Invictus, który został uzupełniony o trzy elementy: gumowy egzoszkielet, wytrzymały front oraz stelaż z klipsem. Dzięki czemu, użytkownik może na co dzień używać cywilnej wersji Invictusa lub wersji ochronnej gdy wychodzi w teren.

Gumowy egzoszkielet stanowi główną ochronę przed skutkami upadku. Ten rodzaj zbroi chroniącej plecy i boki iPhone’a doskonale absorbuje i rozprasza energię kinetyczną. Boczne żłobienia oraz matowe wykończenie sprawiają, że całość świetnie i pewnie leży w dłoni. Otwory na porty są dokładnie zabezpieczone przed kurzem, pyłem, piaskiem oraz zachlapaniem. W dolnej części znajduje się specjalne ucho służące do zaczepienia smyczki lub karabińczyka. Wytrzymały front stanowi solidne zabezpieczenie przed zarysowaniem ekranu. W zestawie znajduje się dodatkowy uchwyt z klipsem, który pozwala przymocować iPhone’a do paska spodni w taki sposób by był łatwo dostępny. Złożenie i rozłożenie etui jest bardzo proste. Cały proces zajmuje dosłownie kilka sekund.

Etui w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności iPhone’a. Użytkownik ma swobodny dostęp do ekranu dotykowego, wszystkich fizycznych przycisków, złącz oraz czytnika TouchID. Praktycznym rozwiązaniem jest umieszczony na tyle obudowy LEDowy wskaźnik naładowania. Podstawowym złączem etui jest microUSB. Służy ono do ładowania oraz synchronizacji danych z komputerem. Invictus Armor spełnia wszystkie wymogi i standardy stawiane przez Apple. Potwierdzeniem tego jest certyfikat MFi.

Sercem nowego etui jest bateria o pojemności 3200mAh. Zastosowanie tego rodzaju ogniwa pozwoliło utrzymać bardzo małe gabaryty przy jednoczesnym zachowaniu dużej pojemności. Użyty akumulator jest kompatybilny z modelem Samsung Note 3.

Możliwość wymiany baterii (nawet w locie) to unikalna cecha Invictusa. Czas pracy iPhone’a z etui możne być dowolnie wydłużany, ponieważ to użytkownik zadecyduje, ile zapasowych akumulatorów będzie potrzebował. Takie rozwiązanie to również dodatkowa oszczędność, w przypadku zużycia ogniw można wymienić baterię, a nie całe etui. iBattz Invictus kosztuje 285 zł i możecie go kupić pod powyższym linkiem.

Źródło: extrememem.com

You may also like...