iHome prezentuje inteligentne lusterko i budzik. Urządzenia mają wbudowaną Alexę

Firma iHome, znany producent inteligentnego sprzętu domowego, wprowadza na rynek dwa nowe produkty z Alexą. Są to lusterko kosmetyczne oraz nowoczesny budzik.

Inteligentny sprzęt domowy, to nie tylko klimatyzatory, lodówki czy też kuchenki. To również mniejsze urządzenia, które jednak również oferują nam całkiem użyteczną funkcjonalność. Jedną z firm specjalizujących się w ich produkcji jest iHome, która wprowadza do sprzedaży dwa zupełnie nowe produkty.

Mieliśmy okazję zobaczyć je na tegorocznych targach CES w Las Vegas, a jest to niewielkie lusterko kosmetyczne oraz budzik. Oba produkty mają wbudowanego asystenta Alexę, który zapewnia dodatkową funkcjonalność.

Lusterko ma 9-cali średnicy i jest obustronne, zapewniając obraz pozbawiony zniekształceń. Jedna strona zapewnia powiększenie x1, druga natomiast x5, a dodatkowo mamy podświetlenie diodami LED. Produkt posiada też wbudowane głośniki oraz mikrofon. Możemy więc przy jego pomocy wykonywać połączenia telefoniczne, wykorzystując jako zestaw głośnomówiący. Natomiast port USB-C, pozwala ładować nasze urządzenia mobilne.

iHome

Budzik może z kolei funkcjonować jako bezprzewodowy głośnik, odtwarzając muzykę z naszego smartfona. Posiada też programowalne przyciski, które mogą być używane do wyboru radiostacji, playlisty, odebrania połączenia przychodzącego itp. Oczywiście Alexa wbudowana w oba urządzenia, oferuje też dodatkowe funkcje, jak wyszukiwanie informacji w sieci, czy też sterowanie innym sprzętem.

iHome

Oba produkty dostępne są na stronie producenta. Lusterko kosztuje 180 dolarów, natomiast za budzik musimy zapłacić 100 dolarów.

Źródło: Ihomeaudio.com

You may also like...