Inno3D GeForce GTX 1050: tania grafika do małych pecetów

Firma Inno3D wprowadza na polski rynek kartę graficzną, skierowaną do mniej wymagających użytkowników, pragnących złożyć tani sprzęt do pracy i zabawy. Model Inno3D GeForce GTX 1050 kosztuje tylko 500 zł.

Zakup komputera domowego wymaga często pewnych kompromisów. Użytkownik musi znaleźć odpowiednią równowagę pomiędzy oczekiwaniami, wydajnością oraz grubością portfela. Jeśli ten ostatni nie zawiera wiele gotówki, to warto się zainteresować nową kartą graficzną Inno3D GeForce GTX 1050.

Produkt skierowany jest to użytkowników potrzebujących wydajności, przy zachowaniu w miarę niskiej ceny. Inno3D GeForce GTX 1050 Compact to pod wieloma względami standardowa karta z tym układem graficznym. Częstotliwość, zarówno procesora graficznego, jak i pamięci mają wartości charakterystyczne dla modelu referencyjnego. To co ją wyróżnia to długość, która wynosi jedynie 145 mm. Dzięki temu pasuje do niewielkich pecetów, używanych np. w salonach jako centrum rozrywki.

Produkt zapewni płynną animację w wielu grach, nawet tych bardziej wymagających, o ile dostosujemy ustawienia. W Full HD i na średnich detalach większość tytułów będzie działała dość płynnie. Karta radzi sobie także z odtwarzaniem wideo w 4K, więc przyda się do komputerów pełniących funkcję multimedialnych odtwarzaczy.

Karta jest niewielka, ale producent nie zaniedbał kwestii jej chłodzenia. Cały bok urządzenia zajmuje wentylator, identyczny z tymi, które możemy znaleźć w zaawansowanej serii iChill. Ten pracuje sprawnie i cicho, a dzięki japońskim łożyskom powinien wytrzymać długi czas ciągłego działania.

Za kartę Inno3d GeForce GTX 1050 Compact można kupić już z 499 zł, a w tej cenie dostaniecie ją w tych sklepach.

Dane techniczne:

– Taktowanie rdzenia w trybie boost [MHz]: 1455
– Taktowanie rdzenia [MHz]: 1354
– Złącza: DL-DVI-D, HDMI 2.0 , DisplayPort 1.2
– Ilość pamięci RAM: 2 GB
– Rodzaj pamięci RAM: GDDR5
– CUDA: 640
– Rekomendowana moc zasilacza: 400W
– Typ złącza: PCI-E 3.0 X16
– Długość karty [mm]: 145

Inno3D GeForce GTX 1050 Compact

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...