Instrukcja Nougata dla Galaxy S6 ujawnia nowe funkcje

Na razie Samsung Androida 7.0 Nougat udostępnił dla Galaxy S7 i S7 Edge, lecz wkrótce powinien system pojawić się także dla poprzedniej generacji flagowca. W sieci pojawiła się instrukcja, która wyjaśnia jakie zmiany wprowadzi w Galaxy S6.

Kilka tygodni temu Samsung rozpoczął wreszcie od dawna oczekiwaną dystrybucję Androida 7.0 Nougat dla flagowych modeli Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Choć są one dla producenta priorytetem, to w kolejce czekają już kolejne modele jego telefonów.Niewykluczone, że w dalszej kolejności Nougat pojawi się dla Galaxy S6 i Samsung właśnie udostępnił instrukcję, która ujawnia jakich zmian powinni spodziewać się użytkownicy tego modelu.

Screeny pokazują, że wygląd interfejsu będzie bardzo zbliżony do tego co mają posiadacze Galaxy S7. Użytkownicy dostaną m.in., Graxe UX taki jaki w Galaxy Note 7 oraz kilka innych zmian. Dotyczą one m.in., interfejsu kamery, który będzie sterowany gestami, nowego trybu Pop-up View oraz przeprojektowanego paska statusu z powiadomieniami o regulowanym rozmiarze okna.

Instrukcja ujawnia też, że niektóre z funkcji dostarczanych przez Nougata pozostaną dostępne wyłącznie dla modelu Galaxy S7 i S7 Edge, takie jak nowe tryby pracy aparatu, czy też Always on Display.

Samsung wciąż nie ujawnił jednak kiedy Android 7.0 Nougat zostanie udostępniony dla Galaxy S6 i S6 Edge. Biorąc jednak pod uwagę opóźnienia w dystrybucji dla Galaxy S7, może się on pojawić dopiero latem.

Źródło: Phonearena.com

You may also like...