Inteligentne biurko Xiaomi ułatwi dzieciom naukę

Xiaomi wprowadzi wkrótce na rynek inteligentne biurko dla dzieci. Kosztujący 535 dolarów gadżet nie tylko rośnie wraz z dzieckiem, ale też posiada parę innych przydatnych funkcji.

Zakup biurka do nauki dla naszego dziecka nie jest wcale łatwy. Trzeba bowiem dopasować jego wysokość do wzrostu dziecka, aby zapewniało odpowiedni komfort użytkowania. Nasza pociecha jednak dość szybko rośnie, więc wkrótce trzeba będzie kupić kolejne biurko. Można jednak zaoszczędzić sporo pieniędzy kupując biurko które rośnie wraz z użytkownikiem. A jeśli jeszcze oferuje kilka nowoczesnych funkcji, jest to dodatkowy plus.

Xiaomi wprowadza właśnie do sprzedaży swe najnowsze inteligentne biurko, które nazywa się Noc Loc Smart Children’s Lifting Table and Chair. Kosztujący 535 dolarów produkt to zestaw składający się z biurka oraz krzesła, które mają spore możliwości regulacji.

Inteligentne biurko rośnie wraz z dzieckiem

Biurko wyposażono w elektrycznie unoszony blat, który można regulować w zakresie 52,5-78,5 cm, co pozwala dopasować go do dziecka o wzroście od 106 do 168 cm. Produkt może więc służyć naszemu dziecku od przedszkola do zakończenia szkoły, co jest niewątpliwie ogromną oszczędnością pieniędzy.

inteligentne biurko

Blat dodatkowo ma elektrycznie regulowany kąt pochylenia w zakresie od 0 do 40 stopni. Przedział 0-15 stopni jest idealny do pisania, natomiast kąty 15-30 stopni świetnie sprawdzają się podczas czytania. Gdy zechcemy np., szkicować lub malować, wówczas idealne będą kąty 30-40 stopni. Sam blat wykonano z 18 mm solidnych paneli z litego drewna, zachowujących oryginalną teksturę klonu.

Głosowe sterowanie funkcjami

Regulowany jest również fotel, którego wysokość można dopasować do poziomu blatu. Oprócz tego są dostępne trzy kąty wychylenia oparcia, zaś dla wygody użytkownika zastosowano poduszki w kształcie siodła, które idealnie podpierają plecy. Zapewnia to wygodę siedzenia nawet przed długi czas.

inteligentne biurko

Sterowanie biurkiem posiada także funkcję pamięci, umożliwiającą powrót do ostatniej pozycji za pomocą jednego tylko przycisku. Regulacji ustawień można dokonywać za pomocą wbudowanego w blat panelu dotykowego. Służy do tego również firmowa aplikacja MIJIA, która pozwala na pełną regulację wszystkich ustawień za pomocą komend głosowych.

Biurko można zamówić na platformie Xiaomi Youpin, a kosztuje ono w przeliczeniu 535 dolary.

Źródło

You may also like...