iPhone 8 – kolejne elementy konstrukcyjne

Ten tydzień szczególnie obrodził w informacje dotyczące produktów Apple. W sieci pojawiły się bowiem zdjęcia przedniego i tylnego panelu, dla modelu iPhone 8 i 7s.

Fani marki Apple, którzy nie mogą się już doczekać premiery nowych modeli smartfonów, z uwagą śledzą doniesienia na ich temat. Ten tydzień szczególnie w nie obfituje, gdyż w internecie pojawiły się nowe zdjęcia kilku elementów konstrukcyjnych.

Prezentowałem już metalową ramkę, którą otrzyma iPhone 8. Teraz pojawiły się zdjęcia kolejnych elementów, mianowicie przedni i tylny panel modelu iPhone 7s oraz iPhone 8. Zdjęcia zamieścił w sieci jeden z użytkowników serwisu Reddit, który twierdzi, że dostał je od swego przyjaciela pracującego w chińskiej fabryce.

Oprócz opublikowanych zdjęć, źródło twierdzi również, że iPhone 7s oraz iPhone 7s Plus, będą mieć funkcję bezprzewodowego ładowania baterii. Nie będzie to więc opcja zarezerwowana wyłącznie dla iPhone’a 8.

Wracając do paneli, to widać wyraźnie, że na tylnym panelu nie ma czytnika Touch ID. Nie ma też wycięcia na przycisk Home z czytnikiem odcisków palców. Można więc założyć, że Apple udało się rozwiązać problemy techniczne z czytnikiem wkomponowanym w ekran. Oczywiście istnieje też możliwość, że producent umieści go pod swym logiem.

Dobrą wiadomością jest to, że ramka ekranu jest bardzo cienka, co znacznie poprawi wygląd nowego smartfonu.

iPhone 8

iPhone 8

Źródło: Reddit.com

You may also like...