iPhone 8 dostępny w tańszej wersji. Rusza sprzedaż egzemplarzy poserwisowych

Lista oferowanych przez Apple smartfonów odświeżanych fabrycznie, wzbogaciła się o modele iPhone 8 oraz 8 Plus. Produkty można zakupić w znacznie niższej cenie.

Jak wiemy, smartfony Apple nie należą do urządzeń tanich. Wiele osób chciałoby jednak być właścicielem takiego sprzętu, dlatego producent jakiś czas temu wprowadził do swej oferty wersje tzw. refurbished. Jest to smartfon odświeżany fabrycznie, pochodzący z napraw poserwisowych. Zanim jednakże urządzenie ponownie trafi do sprzedaży, producent wymienia w nim obudowy oraz wkłada zupełnie nowe baterie. Dodatkowo telefon objęty jest standardową gwarancję producenta, podobnie jak całkowicie nowy produkt. Gdy więc pojawi się jakaś awaria, nie ma żadnego problemu z naprawą. Ich zaletą jest bardziej atrakcyjna cena, dlatego cieszą się sporym zainteresowaniem klientów.

Firma z Cupertino ma w ofercie sporo modeli sprzedawanych w ten sposób, a teraz dołączył do nich również iPhone 8 oraz 8 Plus. To pierwszy raz gdy ubiegłorocznego flagowca możemy zakupić w fabrycznie odświeżanej wersji. Za wariant dysponujący 64 GB pamięci flash, klient musi zapłacić 499 dolarów, a więc 100 dolarów mniej niż w sklepie kosztuje nowy. Natomiast wersja Plus dostępna jest za 599 dolarów, czyli też o 100 dolarów mniej niż za nowy.

Póki co dostępność wersji refurbished jest stosunkowo mała, ale z czasem powinna wzrosnąć, by sprostać popytowi. Smartfon możecie znaleźć w oficjalnym sklepie producenta.

iPhone 8

Źródło: Apple.com

You may also like...