iPhone X wykorzystany do oświadczyn

Chińczycy nadal kochają produkty Apple. Przykładem tego jest mężczyzna, który wykorzystał 25 egzemplarzy modelu iPhone X, by oświadczyć się dziewczynie.

Wprawdzie w ostatnim czasie Chińczycy są mniej zainteresowani produktami firmy Apple, to niektórzy wciąż uważają, że posiadanie takiego sprzętu daje im prestiż. Z pewnością należy do nich Chen Ming, który wykorzystał najnowszy smartfon w dość nietypowy sposób.

Mężczyzna postanowił oświadczyć się dziewczynie i uznał, że zrobi to w sposób zupełnie inny od tradycyjnego. Kupił 25 egzemplarzy modelu iPhone X i ułożył je w kształt serca, posypując dodatkowo płatkami róż. Do pomocy w zaaranżowaniu oświadczyn poprosił przyjaciół wybranki swego serca. Gdy przybyła, uklęknął i poprosił ją o rękę. Dziewczyna doceniła wysiłek swego przyszłego męża i oświadczyny oczywiście przyjęła.

Warto wyjaśnić skąd taki właśnie pomysł na oświadczyny. Otóż Chen jest twórcą gier mobilnych, które uwielbia również jego dziewczyna. Uznał więc, że telefon będzie idealną oprawą oświadczyn. A przygotował 25 sztuk, gdyż tyle właśnie ma ona lat.

Z pewnością zastanawiacie się co stało się ze wszystkimi telefonami. Chen ma gest (i najwyraźniej bardzo gruby portfel), gdyż rozdał je przyjaciołom dziewczyny w ramach podziękowania za pomoc w zorganizowaniu tak nietypowych oświadczyn. Swoją drogą, skoro włożył 25 tys. dolarów w oświadczyny, to ciekawe ile pieniędzy wyda na wesele.

iPhone X

Źródło: Odditycentral.com

You may also like...