JBL T110: tanie słuchawki w nowym kolorze

JBL T110 to podstawowe słuchawki dokanałowe znanej firmy. Producent poszerza właśnie gamę kolorystyczną tego modelu o nowy kolor. Obok dostępnych już od dłuższego czasu modeli czarnego, białego i niebieskiego, teraz pojawia się również czerwony. To niewygórowana cenowo propozycja dla wymagających użytkowników.

Słuchawki dokanałowe JBL T110 dostępne są na polskim rynku od dłuższego czasu, a aktualnie pojawia się nowa wersja kolorystyczna tego modelu – czerwony. JBL T110 to lekka, kompaktowa i wygodna konstrukcja oraz gwarancja najlepszego brzmienia. JBL od 70 lat zapewnia precyzyjny, imponujący dźwięk na wielkich wydarzeniach muzycznych na całym świecie, a to doskonałe, rozpoznawalne brzmienie zamknięte zostało w modelu T110 w niewielkiej słuchawce dokanałowej! Słuchawki te wyposażono w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem, który zapewnia proste sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. JBL T110 dostępne są teraz w czterech wersjach kolorystycznych: czerwonej, niebieskiej, białej i czarnej.

Cechą wyróżniającą tego modelu (podobnie jak całej serii T) jest nieplączący się, płaski przewód oraz technologia JBL Pure Bass. To gwarancja świetnego basu, tak charakterystycznego dla marki JBL. Dodatkowym atutem jest również cena – słuchawki JBL T110 kosztują jedynie 43,90 zł.

Specyfikacja techniczna
JBL T110
Złącze: 3,5 mm
Przetwornik dynamiczny: 9 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Cena: 43.90 zł

słuchawki

słuchawki

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...